Marškinėliai.lt komanda

Žvalūs, energingi, su šypsena veide ir visada gera nuotaika,

kiekvieną dieną susirenkame į mūsų jaukų biurą tam, kad jums sukurti kažką ypatingo.

Žvalūs, energingi, su šypsena veide ir visada gera nuotaika,

kiekvieną dieną susirenkame į mūsų jaukų biurą tam, kad jums sukurti kažką ypatingo.

Idėjų kambarys – tai mūsų oazė, kur įvyksta stebuklai. Čia vyksta karštos diskusijos ir gimsta inovatyvūs kūrybiniai sprendimai, čia priimame svečius, partnerius ir tiekėjus, kurių dėka galime jums pasiūlyti platų asortimentą. Kadangi stiliai ir mados keičiasi kas minutę, o jūs trokštate naujovių, bendraujame su stilistais, rūbų ir grafikos dizaineriais, kurie dalindamiesi savo stiliaus estetika ir patirtimi, padeda įgyvendinti mūsų užmanymus. Fotosesijos, video sesijos ir linksmos kolektyvo bendravimo sesijos tapo nuolatiniais palydovais, kurie išveda mus į miesto centrą, parkus ar kitas žmonių pamėgtas vietas ir taip suteikia progą jums perteikti gyvas emocijas.

Estetiškas ir patrauklus vaizdas tai pirminis skonis, kurį pajaučiame, todėl įsirengėme savo mini foto studiją, kurioje kiekvienas mūsų gali išbandyti savo foto sugebėjimus, o geriausio rezultatai perteikiami jums. Juk naujų idėjų kambary neuždarysi, todėl viską, kas nauja gaunate šiandien.

Judriausia ir šurmulingiausia vieta- mūsų gamybos kambarys, kuriame nuolatos vyksta veiksmas, nes tai ką užsakėte dabar reikia pagaminti greitai ir kokybiškai. Burzgia spausdintuvai, kaista presai ir dūzgia mūsų visa komanda, kaip bitės. Nuo ankstyvo ryto iki vėlaus vakaro, o kartais ir naktimis ypatingai prieš šventes, vyksta darbas.

Evelina, Raminta, Aušra, Rūta, Alina, Karolis ir Tomas – atsidavę darbui, kad nuolatos galėtų jus pradžiuginti. Mėgaukitės gyvenimu, jis spalvotas ir gražus, o užsukus pas mus, kiekvienas ras kažką ypatingo. Smagaus apsipirkimo!

Susisiekime