Pasiūlymai įmonėms

Verslo dovanų pasiūlymai įmonėms

Šiandieną Jums paruošėme puikią galimybę verslo dovanas peržiūrėti ir išsirinkti patiems iš daugiau kaip 10000 prekių. Mūsų siūlomas verslo dovanų asortimentas pateikiamas keliose, didžiulių, tarptautinių kompanijų katalogose. Taip pat grafoje “Dovanų idėjos” atrinkome ypatingos kokybės dovanas: puodelius su spauda, termo puodelius su spauda, gertuves su spauda ir kitas dovanas.

Jūsų užsakymas kartu su spauda ant verslo dovanų, bus atliktas ir pristatytas per keletą darbo dienų.

                          

Klauskite mūsų apie patikusias prekes. Operatyviai Jums suteiksime daugiau informacijos apie dekoravimo ir pristatymo terminus ir galimybes bei galutinę prekės kainą. Pasirinktų verslo dovanų maketus, su Jūsų įmonės logotipais ar kita vaizdine medžiaga peržiūrai padarysime nemokamai.

Verslo dovanų idėjos

Verslo dovanų pasirinkimą ir užsakymus planuokite iš anksto, nes tik tuomet agentūra galės pasiūlyti geriausias dovanų ir jų dekoravimo kainas ir palankiausias pristatymo sąlygas. Priešingai nei kelionėse, paskutinės minutės kainos būna didesnės. Taip pat būsite labai apriboti dovanų pasirinkime.

Jokiu būdu nesirinkite asmeniškos dovanos – kvepalų, kojinių ir pan. Galutinį sprendimą dėl verslo dovanų pasirinkimo priimsite Jūs, bet pasitikėkite ir agentūra. Tik jos darbuotojai geriausiai žino šiandienines dovanų tendencijas ir bendrus klientų poreikius. Rinkitės įdomias, funkcionalias, šiuolaikiškas verslo dovanas, bet taip pat nepamirškite apsvarstyti ir klasikinių, ilgą laiką populiarių dovanų variantų.

Marškinėliai su spauda verslui

Turime keletą spausdinimo technologijų. Jas naudojame, atsižvelgdami į konkretaus užsakymo kiekį ir marškinėlių apipavidalinimo sudėtingumą. Mūsų klientams parenkame pačią optimaliausią ir pigiausią gamybos būdą. Turime pačią moderniausią šiuo metu technologiją – tiesioginę spaudą ant marškinėlių.

Daug išsamios informacijos apie spaudos ant tekstilės būdus galite taip pat rasti mūsų dizaino ir spaudos agentūros “Septynios natos” reprezentaciniame tinklapyje: