Naujausios technologijos mūsų marskineliai.lt svetainėje – daugiau galimybių Jums!

automatines fotostudijos vyriski drabuziai

Naujausios technologijos mūsų marskineliai.lt svetainėje – daugiau galimybių Jums!

Tobulėjimas – sėkmingos veiklos variklis. Štai kodėl marskineliai.lt, buvusi viena pirmųjų e-parduotuvių Lietuvoje, sėkmingai žengė koja kojon su technologijomis, diegė modernius sprendimus ir ieškojo būdų inovacijas išnaudoti savo veikloje bei pritaikyti maksimaliam pirkėjų patogumui.

Taip mūsų veikloje atsirado tiesioginė spauda, kurią puikiai įvaldėme ir džiaugiamės galėdami vadintis šios technologijos ekspertais. Sakysite, kuo ji išskirtinė? Pelnytai moderniausia rinkoje traktuojama tiesioginė spauda yra spaudos ant tekstilės būdas, kai specialiu spausdintuvu tekstinė ir / ar vaizdinė informacija spausdinama iškart ant audinio, naudojant vandens pagrindu pagamintus tekstilinius rašalus. Išgaunama nepriekaištinga kokybė, spaudinys aiškus, ryškus, o marškinėliai ar kitas rūbas atrodo labai estetiškai. Daugiau apie mūsų siūloma spaudos technologijas galite paskaityti ČIA.

Užsibrėždami vis aukštesnius tikslus ieškojome būdų, kaip dar labiau pagerinti klientų patirtį mūsų e-parduotuvėje. Tad naujausia technologija, kurią pasitelkėme, yra produktų atvaizdavimas 360 laipsnių kampu. Tai didelė naujovė, kurią vis aktyviau į savo verslą įsileidžia technologijoms neabejingos įmonės. 360 laipsnių produktų fotografija suteikia pirkėjui galimybę patinkantį daiktą apžiūrėti iš visų pusių ir mėgautis įspūdžiu, tarytum tą prekę laikytų rankose ir sukiotų į visas puses. Džiaugiamės ir mes artimiausiu metu galėsiantys savo www.marskineliai.lt svetainės klientams pasiūlyti tokią galimybę, gerokai palengvinančią prekių pasirinkimą. Galbūt įdiegti šią naujovę norite ir Jūs?

Kuo išskirtinė 360 fotografija?

Kalbant apie produktų e-prekybai fotografavimą, tai 360 laipsnių fotografija čia sukėlė tikrų tikriausią revoliuciją. Kodėl? Nes pirkėjai yra įpratę el. parduotuvėse matyti statiškas produktų nuotraukas, kurias galima „versti“ po vieną ir taip apžiūrėti daiktą iš tų kampų, iš kurių jis jau nufotografuotas. 360 fotografija, kaip sako pats pavadinimas, leidžia mėgautis prekės apžiūrėjimo procesu iš tų pusių, iš kurių nori pirkėjas.

Tokie fotografijos sprendimai naudingi ir pirkėjui ir, žinoma, pardavėjui. Pirkėjas gauna progą visapusiškai susipažinti su norimu įsigyti daiktu, o pardavėjas, džiaugiasi augančiais pardavimais, mat tokia fotografija suteikia progą moderniau, originaliau ir daug kokybiškiau pristatyti savo prekes bei atskleisti jos privalumus.

Taip pat kalbėdami apie 360 fotografijos privalumus tiesiog negalime nepaminėti naudos laiko atžvilgiu – tai leis fotografuoti ir nuotrauką el. parduotuvei paruošti per neįtikėtinai trumpą laiką – kelias sekundes! Galime tik palyginti, jog fotografuojant įprastai vienai nuotraukai paruošti reikia ne mažiau kaip dešimties minučių. Ar įsivaizduojate, kiek kokybiškų nuotraukų galima padaryti per dieną?

Greičiausiai dabar daugelis svarsto, ko reikia, kad galima būtų padaryti 360 laipsnių nuotraukas. Atsakymas paprastas – pasinaudokite mūsų teikiama fotografavimo paslauga (išsamiau galite sužinoti čia https://www.7natos.lt/produktu-fotografija/) arba įsigykite automatinę fotostudiją iš https://orbitvu.lt/produktai/, kur kiekvieno laukia labai platus studijų, orientuotų į skirtingus poreikius, pasirinkimas.

 

Automatinių fotostudijų ypatumai ir įvairovė

Svarstantys, ar pasinaudoti fotografavimo paslauga, ar įsigyti savo studiją, turėtų įvertinti asmeninius poreikius. Jei reikalingas labai dažnas produktų fotografavimas didelėmis apimtis, ekonomiškiau tiek finansiniu, tiek laiko požiūriu yra įsigyti savo fotostudiją. O jei poreikis retesnis,  racionalesnis pasirinkimas bus pirkti 360 laipsnių fotografavimo paslaugą.

Kokią fotostudiją rinktis, priklauso nuo to, ką ketinate fotografuoti. Platų fotostudijų spektrą galima sugrupuoti į kelias grupes:

  • dideliems daiktams ir žmonėms fotografuoti skirtos (žmogų talpinančios itin aktyviai naudojamos mados fotografijoje fotografuojant produktus ant nematomų manekenų, kurių nesimato);
  • vidutinio dydžio daiktams, sveriantiems iki 100 kg, fotografuoti;
  • mažo svorio – maždaug iki 3 kg – daiktams fotografuoti;
  • nuotraukoms iš viršaus skirta 360 fotografijos studija.

Automatinio fotografavimo paslauga

Ne tik svetainėje www.marskineliai.lt diegiame 360 laipsnių fotografijų naujoves, tačiau jų privalumais skatiname pasinaudoti ir Jus – profesionali fotografavimo paslauga patrauklia kaina!

Procesas labai paprastas, o svarbiausia – neįtikėtinai spartus. Atsiųskite mums savo produktus, kuriuos reikia fotografuoti šiuo inovatyviu būdu. Ir daugiausia po 48 valandų Jūs jau turėsite jų nuotraukas – kokybiškas ir visiškai parengtas naudoti e-prekyboje. Viskas – minimalios Jūsų pastangos ir lūkesčius pranokstantis rezultatas.

Kokias konkrečias paslaugas galite rinktis? Aukštos kokybės statinės produktų nuotraukos, 360 laipsnių produktų fotografijos ir 360 laipsnių produktų nuotraukos su „Hot Spot“ funkcija.

Žengiame koja kojon su naujausiomis technologijomis, tad Jums siūlome šią inovatyvią fotografavimo paslaugą arba puikią automatinio fotografavimo studiją tiems, kurie nevengia savo versle diegti pažangių sprendimų.

 

360 laipsnių produktų fotografijos www.marskineliai.lt svetainėje jau netrukus!

Kokybiška spauda ant marškinėlių ir unikalių, patogių bei išskirtinių marškinėlių gamyba yra tai, kuo didžiuojamės. Tačiau savo pirkėjams norime siūlyti ne tik aukštos kokybės gaminius, bet ir itin patogų pasirinkimo procesą. Tad savo svetainėje www.marskineliai.lt artimiausiu metu diegsime šią naujovę ir savo klientus stebinsime 360 fotografijos privalumais. Mūsų asortimente yra unikalūs personalizuoti tekstilės gaminiai, tobulai tiksiantys dovanai brangiems žmonėms. Jūsų dėmesio laukia originalūs marškinėliai su užrašu, maikutės vaikams, vyrams bei moterims, spauda ant džemperių, suteikianti neįtikėtinas galimybes puikuotis išskirtiniu ir labai patogiu rūbu. Tai štai – rinktis drabužį sau ar dovanai bus nepalyginamai patogiau ir drauge smagiau, nes galėsite rūbą apžiūrėti iš visų pusių, sustabdyti ir prisiartinti nuotrauką pagal poreikius. Pirkimo procesą tai perkels į kur kas aukštesnį lygį!

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *