Kakė Makė drabužiai vaikams

Net neabejojame, kad Jūsų mažieji yra Kakės Makės gerbėjai, o mūsų naujoji Kakės Makės drabužių kolekcija yra tai, ko reikia kiekvienam mažajam nuotykių ieškotojui. 
Turbūt net nereikia pristatyti kas yra Kakė Makė, nes tai žinomiausia ir mylimiausia visų vaikų herojė –  Lietuvos literatūros veikėja, kuri pasirodė daugelyje knygų. Tai žaisminga mergaitė, kurios atvaizdas nuo šiol puikuojasi ir ant vaikiškų drabužių: marškinėlių ir/ar džemperių.
Kakė Makė yra pagrindinė veikėja serijoje knygų, kurios pasakoja apie jos nuotykius. Jos pasaulis yra pilnas stebuklų, draugų ir įdomių iššūkių. Vaikai mėgsta Kakė Makę už jos drąsą, išradingumą ir nuotykių troškimą.
Dabar jau Kakė Makė tapo simboliu, kuris atstovauja vaikų išradingumui, vaikystės nuotykiams ir vaikiškam pasauliui, kuriame kiekviena smulkmena gali tapti stebuklu.

Vaikiški marškinėliai ir džemperiai su Kakė Makė

Kakė Makė spauda ant marškinėlių ir džemperių leidžia vaikams patirti jos nuotykius kasdieniniame gyvenime. Kokybiški ir spalvingi vaikiški marškinėliai ir džemperiai, kurie atspindi Kakės Makės pasaulį, kuriame ji atskleidžia paslaptis, ieško stebuklų, smagiai leidžia laiką su draugais ar džiaugiasi gimtadieniu. Originalius Kakės Makės vaikiškus drabužius puošia nuotykių tematikos dizainai, skirtingos mergaitės veido išraiškos ir jos „topinės“ frazės, kurias jau galbūt pamėgo ir jūsų mažieji. Kakės Makės drabužių kolekcija – tai originalumas, kurio nusipelnė jūsų vaikai, nes tai nėra masiškai gaminami rūbai, kuriuos rasite prekybos centruose, tai unikalūs ir išskirtiniai drabužiai, kurie šildys, ne tik kūną, bet ir vaikų širdis.

Šiuolaikiški, oversized stiliaus, kontrastingų spalvų vaikiški džemperiai, pasiūti pagal specialų užsakymą. Kokybiškos medžiagos, laisvas, judesių nevaržantis modelis ir Kakės Makės nuotykius atspindintys dizainai idealiai tiks ir mergaitėms, ir berniukams.
Ryškių spalvų, o galbūt praktiškesni juodos spalvos vaikiški marškinėliai, pagaminti iš 100% medvilnės, originali Kakės Makės etiketė marškinėlių vidinėje pusėje bei žinoma išraiškinga Kakės Makės spauda marškinėlių priekyje ar nugaroje, jūsų vaikų tikrai nepaliks abejingais.

Dovanų idėjos vaikams

Vaikai yra įdomūs ir kūrybingi, jiems patinka stebuklingi pasauliai, nuotykiai ir herojai, o Kakė Makė šiandienai yra žinomiausia ir mylimiausia. Ar galite surasti geresnę dovanų idėją vaikams nei Kakės Makės drabužiai? Spauda ant marškinėlių ir džemperių su Kakė Makė leis vaikams įsijausti į jų mėgstamą pasaulį bei pasijusti tikrais nuotykių dalyviais,  todėl svarbu paminėti, kad marskineliai.lt parduotuvėje, kiekvienas vaikiškas drabužis su Kakė Make spauda gali būti personalizuojamas. Įsivaizduokite, kaip jūsų vaikas šypsosi, vilkėdamas marškinėlius su mėgstamiausia heroje ir savo vardu. Personalizuota spauda ant marškinėlių suteiks ne tik išskirtinumą, tačiau ir galimybę jūsų vaikui pasijusti ypatingu. Be to, tai puiki proga paskatinti vaiką skaityti knygas ir taip derinti mokymąsi ir mėgavimąsi stilingu Kakės Makės drabužiu.
Visi Kakės Makės marškinėliai ir džemperiai yra supakuoti žaismingoje dovanų dėžutėje, todėl jums papildomai nereikės rūpintis dovanos įpakavimu.

 

Atraskite stebuklingą Kakės Makės vaikiškų drabužių pasaulį!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Pagaminimas nuo 1 d.d.
Siuntimas visame pasaulyje
Pakuotė tinkanti dovanoti
Dažai tinkantys kūdykiams