Personalizuoti marškinėliai

Kaip sukurti dizainą patiems

Šiandieniniame pasaulyje, kuriame viešpatauja asmeninė išraiška, individualumas ir noras išsiskirti iš aplinkos reikalinga terpė, kur žmogus tai galėtų pademonstruoti. Marškinėliai yra universalus rūbas, kurį dėvi daugelis ir be abejonės tai ne tik paprastas drabužis, tačiau spauda ant marškinėlių yra puiki priemonė išreikšti savo požiūrį, atskleisti šiandieninę nuotaiką ar netgi būdas pasakyti tai, ko garsiai ištarti neišdrįstume. Tai koks kūrybiškumo demonstravimas gali būti geresnis, nei galimybė susikurti marškinėlių dizainą patiems? Visiškai nesvarbu ar esate menininkas, grafikos dizaineris ar tiesiog žmogus, turintis aistrą madai – mūsų marskineliai.lt e-parduotuvėje turite unikalią galimybę susikurti unikalų rūbą vos per kelias minutes.

Šiame straipsnyje mes išnagrinėsime nuoseklų įvairių produktų (kuriems dizainą galite sukurti patys), gaminimo procesą, apimantį ne tik marškinėlių gamybą, tačiau apžvelgsime, kaip veikia ir kaip valdomas „susikurk pats“ įrankis, kaip gimsta personalizuoti marškinėliai ar marškinėliai su nuotrauka, parodysime galimas funkcijas, kaip įkelti foto ant marškinėlių, pridėti norimą tekstą, pasirinkti šriftą, pakeisti spalvas bei pan. Taip pat aptarsime, kaip vyksta spausdinimas ant marškinėlių, kokias technologijas naudojame ir kokį rezultatą galite gauti.

Marškineliai Susikurk Pats įrankio valdymas

Apsilankę marskineliai.lt, viršutiniame meniu rasite grafą Susikurk Pats, joje rasite visą sąrašą produktų, kuriems galite kurti dizainą patys. Galima ne tik spauda ant marškinėlių, tačiau taip pat dedame spaudą ant džemperių, sportinių marškinėlių, kepurių, vaikiškų rūbų, medžiaginių krepšių ir t.t. Kiekvienoje produktų kategorijoje rasite gausų pasirinkimą įvairiausių modelių bei plačią spalvų paletę.
Išsirinkite patikusį modelį ir spauskite mygtuką Personalizuok. Atsidariusiame lange, matysite galimas marškinėlių personalizavimo dalis ir svarbu paminėti, kad printas ant marškinėlių gali būti dedamas ne tik marškinėlių priekyje, tačiau ir ant nugaros ar rankovių. Kiekvienas modelis turi skirtingas personalizavimo dalis, kurias matysite pasirinkę konkretų produktą.

Kaip kuriami marškinėliai su nuotrauka?

Kūrimo įrankio viršutinėje dalyje turėsite galimus pasirinkimus: Nuotrauka, Tekstas, Paveikslėliai. Paspaudus ant Nuotrauka, tiesiog iš savo įrenginio (kompiuterio ar telefono) galite įkelti foto ant marškinėlių ir ją valdyti didindami ar mažindami, stumdydami pažymėtame spaudos plote, pasukti įvairiais kampais ir netgi sukurti nuotraukų kopijas/ dublius, jeigu norite tokių pačių elementų daugiau. Įkėlimui pasirinktos nuotraukos gali būti įvairių tipų: jūsų pačių foto ar asmenukė, bendro pobūdžio nuotrauka ar paveiksliukas kurtas su AI ( dirbtiniu intelektu).
Jeigu neturite ar tiesiog nenorite kelti savų nuotraukų, tačiau savarankiškai kurti, originalūs ir unikalūs marškinėliai yra jūsų svajonė – tai ne bėda, drąsiai naudokitės mūsų paruošta paveikslėlių galerija, kurioje rasite gausybę paveiksliukų skirtingomis temomis, įvairių elementų ir smulkiausių detalių. Kurkite kompozicijas, kurias galite papildyti norimu užrašu ar garsiomis frazėmis.

Kaip kuriami marškinėliai su užrašu?

Maikutės su užrašu, kuriamos tokiu pat principu, kaip ir marškinėliai su nuotrauka. Pasirinkus norimus marškinėlius, galite pasirinkti dalį, kurioje norite turėti marškinėlių spaudą, t.y priekyje, nugaroje ar ant rankovių. Paspauskite mygtuką su užrašu Tekstas ir leiskitės į kūrybą. Įrašę ir pridėję norimą tekstą, galite rinktis jo šriftą, dydį, spalvą, pasukti jį įvairiais kampais ir „padėti“ toje spaudos ploto vietoje, kurioje norite, kad jūsų užrašai ant marškinėlių būtų atspausdinti. Maikutę su užrašu gali papildyti ir jūsų nuotrauka ar pasirinktas paveiksliukas iš mūsų galerijos. Nebijokite eksperimentuoti, nes įrašytus tekstus ar įkeltas foto ant marškinėlių, bet kada galėsite ištrinti, keisti ar pradėti kurti iš naujo, o kai jau būsite patenkinti rezultatu ir jūsų kurti personalizuoti marškinėliai atrodys stulbinančiai –  išsaugokite, pasirinkite reikiamą marškinėlių dydį ir dėkite į krepšelį.
Detalesnį kūrimo procesą, galite peržiūrėti pateiktame video.

Marškinėlių spauda ir jų kaina

Personalizuoti marškinėliai turėtų vilioti ne tik įtraukiančiu kūrybiniu procesu, tačiau ir savo kaina, nes ją iš esmės galite reguliuoti patys. Marskineliai.lt siūlo gana platų asortimentą, kur kiekvienas gali pasirinkti marškinėlius pagal savo poreikius ir biudžetą. Produktų sąraše, prie kiekvieno modelio nurodyta kaina be spaudos, pateiktas išsamus aprašymas ir medžiagiškumas. Pirmiausia pasirinkite maikutės modelį, kuris jums priimtinas ir pagal jūsų stilių, ir pagal kainą. Marškinėliai su spauda gali kainuoti įvairiai, priklausomai nuo spaudos dydžio/ploto bei kiek dalių ( priekis, nugara ar rankovės) norėsite personalizuoti. Patogu yra tai, kad kurdami savo dizainą ir norimą spaudą ant marškinėlių, kainą jūs galite matyti realiu laiku ir dinamiškai besikeičiančią pagal tai kiek elementų, kokio dydžio, kurioje marškinėlių dalyje pridėjote ir pan.
Taigi jūsų kurti marškinėliai su nuotrauka, maikutės su užrašu ar bet kuris kitas printas ant marškinėlių yra lengvai valdomas jūsų pačių ir jų kaina taip pat priklauso tik nuo jūsų pasirinktų dizaino idėjų.

Marškinėlių gamyba ir marškinėlių spausdinimas

Marškinėlių gamyba ir konkretūs terminai yra nurodyti prie kiekvieno marškinėlių, džemperių ar kitų produktų modelio. Įprastai jūsų užsakymo paruošimas užtrunka 1 – 3 darbo dienas, tačiau labai skubantiems turime paruošę atskirą grafą – GAMYBA PER 1 D.D. Pasirinkę marškinėlius iš šios kategorijos, jūsų užsakymą paruošime tą pačią darbo dieną. Tobulas variantas tiems, kam galbūt paskutinę minutę prireikė dovanos ir išrinkti ją norite ne bet kokią, o sukurti savo. Net sakyti nereikia, kad personalizuota dovana suteikia daugiau džiaugsmo jos gavėjui, o ir įteikti tokias yra smagiau. Jūsų pačių kurti personalizuoti marškinėliai, kuriuos nuo šiol galite gauti itin greitai – puiki išeitis visiems gyvenimo atvejams.
Marškinėlių spausdinimas vyksta naujausiomis technologijomis, kurių pagalba galime išgauti ryškiausias spalvas ir atspausdinti smulkiausias detales, o spauda ant marškinėlių atrodo nepriekaištingai ir išlieka ilgai. Tai ypatingai svarbu įmonėms, kurios nori uždėti savo logo ant marškinėlių, kurie dažniausiai naudojami, kaip darbuotojų apranga todėl reikalingas ilgaamžiškumas. Mes puikiai suprantame kokybės vertę, turint omeny, kad marškinėliai su logotipu naudojami įmonės reprezentacinėms reikmėms ir natūralu, kad kiekvienas įdėjęs darbo į marškinėlių dizaino kūrimą, tikisi ir geros spaudos kokybės. Atkreipdami dėmesį į dizaino sudėtingumą, pasirinktą spalviškumą ir jo detales, mes pritaikysime geriausiai tinkantį spaudos būdą, kad jūsų kurti marškinėliai su užrašu ar nuotrauka atrodytų tiesiog tobulai.

Fantazuokite, eksperimentuokite ir kurkite drąsiai. Jūsų kurti marškinėliai pagal užsakymą jau pakeliui.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Pagaminimas nuo 1 d.d.
Siuntimas visame pasaulyje
Pakuotė tinkanti dovanoti
Dažai tinkantys kūdykiams