SPAUDA ANT MARŠKINĖLIŲ

ČIA RASITE DAUGIAU INFORMACIJOS APIE MARŠKINĖLIŲ IR DŽEMPERIŲ PAGAMINIMO TRUKMĘ BEI KAINOS SKAIČIAVIMĄ

SUSIKURK
MARŠKINĖLIUS PATS

„Susikurk pats“ skiltyje marškinėlių, džemperių, kepurėlių, krepšių bei kitų produktų kainos nurodytos be spaudos. Produktų kaina su spauda skaičiuojame pagal formulę: produktas + spauda. Priklausomai nuo užimamo spaudos ploto ir produkto tipo, spaudos kainas rasite žemiau. Darant užsakymą sistema automatiškai suskaičiuos kainą pagal pasirinktą dekoravimo plotą.

SUSIKURTI

KAIP SKAIČIUOJAMOS PREKIŲ KAINOS?

Prekių kainos visada yra nurodytos šalia konkrečios prekės, tai yra su visais mokesčiais (PVM), tačiau be spaudos (išskyrus prekes su mūsų siūlomais dizainais, tuomet kaina nurodyta jau su spauda) ir be pristatymo.

Kainų skaičiavimas
Galutinę produkto kainą sudaro

KOKIOS
SPAUDOS KAINOS?

Spaudos kaina ant marškinėlių kinta priklausomai nuo pasirinkto spaudos ploto. Spaudos kaina vienodai skaičiuojama bet kokio tipo marškinėliams ir bet kokiam marškinėlių dydžiui ar spalvai.

Spaudos ploto kaina

PAGAMINO TRUKMĖ

Produktų gamybos terminas el. parduotuvėje marskineliai.lt gali būti: 2-3 darbo dienos, 5-7 darbo dienos. ir 7-11 darbo dienų. Jei pasirinksite prekę su nurodytu ilgesniu gamybos terminu (prekės paženklintos ženkliuku „Gamyba“ 5-7 d.d. arba 7-11 d.d.“) – jūsų užsakymą pagaminsime per 5-7 arba 7-11 darbo dienų, pristatymo terminas neįeina į šį laiką. Paspaudus ant bet kurio produkto, pamatysite preliminarų užsakymo pagaminimo ir pristatymo laiką. Pagaminimo terminas nepriklauso nuo spaudos failo ar prekės ypatybių.

Kiekvieną dieną užsakyti ir apmokėti produktai iki 10 val. ryto gamybos skyrių iš sandėlio pasiekia tą pačią dieną apie 14val., todėl esant skubos atvejui, Jūsų užsakymą galime pagaminti iki darbo dienos pabaigos. Jeigu Jums reikalingas skubesnis prekės pagaminimas susisiekite su mūsų administracija el. paštu: info@marskineliai.lt arba paminėkite tai užsakymo metu grafoje „Pastabos ir komentarai“. Skubos atvejis negalioja prekėms, prie kurių nurodytas ilgesnis gamybos terminas. Dėl galimybės užsakymą pagaminti skubiai, klientų prašome informuoti mus nurodytais kontaktais arba parašyti pageidavimą „Užsakymo pastabos“ skiltyje. Jei skubiai pagaminti negalėtume užsakymo, informuosime Jus telefonu nurodytu numeriu.