„Susikurk pats“ skiltyje žemiau pasirinkto produkto rodoma kaina yra be spaudos. Produktų kaina su spauda skaičiuojame pagal formulę: produktas  + spauda. Priklausomai nuo užimamo spaudos ploto ir produkto tipo, spaudos kainas rasite žemiau.  Darant užsakymą sistema automatiškai suskaičiuos kainą pagal pasirinktą dekoravimo plotą.

Pagaminimo trukmė

Šią informaciją visada rasite prie pasirinktos prekės aprašymo. Įprastas marškinėlių gamybos terminas 2-3 darbo dienos, tačiau puslapyje siūlome prekių, kurių gamybos terminas gali užtrukti 5-11 darbo dienų.

Kokios prekių kainos?

Prekių kainos visada yra nurodytos šalia konkrečios prekės, tai yra su visais mokesčiais (PVM), tačiau be spaudos (išskyrus prekes su mūsų siūlomais dizainais, tuomet kaina nurodyta jau su spauda) ir be pristatymo.

Kokios spaudos kainos?

Spaudos kaina ant marškinėlių kinta priklausomai nuo pasirinkto spaudos ploto. Spaudos kaina vienodai skaičiuojama bet kokio tipo marškinėliams ir bet kokiam marškinėlių dydžiui ar spalvai. Jei pasirinktas spaudos plotas, neviršija 50% viso mūsų siūlomo spaudos ploto (iki A4 formato), tuomet spaudos kaina yra – 6,00 Eur (+ pasirinktų marškinėlių kaina) Jei pasirinktas spaudos plotas yra didesnis nei 50%, bet mažesnis nei 75 proc. (daugiau nei A4 formatas), tuomet spaudos kaina yra – 8,50 Eur (+ pasirinktų marškinėlių kaina) Jei pasirinktas spaudos plotas yra didesnis nei 75% (iki A3 ir A3 formatas), tuomet spaudos kaina yra – 11,00 (+ pasirinktų marškinėlių kaina)