Marškinėliai spalvinimui – ir rūbas, ir pramoga

Baltos maikutės spalvinimui

Marškinėliai spalvinimui – ir rūbas, ir pramoga

Tikrai nesuklysime pasakę, kad marškinėliai yra vienas iš populiariausių drabužių, nes bent jau vienerius tai kiekvienas turime savo drabužinėje.

Juos ypač mėgsta laisvalaikio, sportinio stiliaus gerbėjai, tačiau pasitelkus sumanius sprendimus dailius, kokybiškus marškinėlius galime priderinti ir prie stilingo, elegantiško drabužių derinio.

Marškinėlių spalvinė gama yra milžiniška, pasirinkimas puikus, tačiau juk žinote tą jausmą, kai – net ir esant dideliam asortimentui – norisi kažko kitokio, išskirtinio, individualaus ar tiesiog reprezentuojančio būtent Jus? Tad štai, jei būtent dėl šios priežasties negalite išsirinkti patinkančių marškinėlių, išeitis – marškinėliai spalvinimui! Gal kai kurie nė nesate apie tokius girdėję? Negana to, tai ne tik šaunus stiliaus variantas Jums, tačiau ir unikali dovana brangiam žmogui!

Kuo išsiskiria spalvinimo marškinėliai?

Kaip sako pavadinimas, šios maikės yra skirtos savo nuožiūra papuošti jas spalvomis, suteikti naują išvaizdą ir susikurti kokį tik norite spalvų požiūriu paveikslėlį. Marškinėliai gali būti su paveikslėliais ir užrašais.

Jei ieškote išskirtinės, vienetinės dovanos vyrui, žmonai, tėčiui ar mamai, sesei, vaikams, bičiuliui ar kitam žmogui, apsvarstykite šią idėją. Spalvinimo marškinėliai bus šauni dovana. O Jūs, kaip dovanotojas, turite du pasirinkimus: arba nuspalvinkite juos savo nuožiūra, arba padovanokite visą rinkinuką ir dovanos gavėjas galės spalvinti pats. Antras variantas puikus tuo, jog, be dailaus rūbo, dovanos gavėjas galės įdomiai praleisti laiką! Na, o pirmasis variantas patrauklus tuo, jog būtent Jūs galėsite sukurti marškinėlių dizainą brangiam žmogui.

Spalvinimo marškinėliai mūsų asortimente: plačios pasirinkimo galimybės

Marškinėliai vaikams ir suaugusiems (vyrams bei moterims).

Maikutės su užrašu – labai populiarus pasirinkimas gimtadienio, Motinos, Tėvo dienos ar kitų ypatingų švenčių proga. Užrašai ant marškinėlių gali būti, pavyzdžiui, „Mylimiausias tėvelis“, „Mylimiausia mamytė“, „Myliu tave, mama“, „Princesė [vardas]“.

Mandala spalvinimui – tai vienas paklausiausių variantų tarp suaugusių. Ne paslaptis, jog pastaraisiais metais itin išpopuliarėjusios popierinės mandalos, kurios, teigiama, yra tobula streso, nuovargio valdymo priemonė, būdas atsiriboti nuo rūpesčių, pasinerti į spalvinimo meditaciją. Todėl jos persikelia ir ant tekstilės gaminių – mandala spalvinimui ant marškinėlių sulaukia labai daug simpatijų. Mandalos ant vyrams skirtų marškinėlių yra margintos ornamentais, o ant moteriškų – gėlėmis, drugeliais ir pan.

Spalvinimo marškinėliai vyrams – didžioji dauguma jų yra su gyvūnais, pavyzdžiui, drakonu, liūtu, gyvate, pelėda ir kt., arba geometrinėmis formomis, ornamentais.

Spalvinimo marškinėliai moterims turi labai platų paveikslėlių variacijų spektrą: nuo gyvūnų iki augalų motyvų. Tai gali būti drugelis, dramblys, pelėda, katinas, lūšis, širdelė, gėlės, medis, gėlių vainikas ir daug kitų.

Spalvinimo marškinėliai vaikams: berniukams ir mergaitėms. Žaismingi, dailūs paveikslėliai neabejotinai pelnys vaikų dėmesį ir simpatijas. Kas mažajam marškinėlių nešiotojui patiktų labiausiai: šuniukas spalvinimui, o gal drakonas, dinozaurai, drambliukas, džiunglės, monstriukas, katinas, kosmoso tematika, mašinytės, meškučiai, vienaragis ar kt.? Vaikams skirtų marškinėlių kategorijoje pasirinkimas neįtikėtinai platus!

Mūsų el. parduotuvėje galite įsigyti tokius marškinėlius, kokie yra pavaizduoti nuotraukose, arba juos koreguoti pagal savo poreikius – galimybės yra atviros Jūsų idėjoms, unikalioms vizijoms.

Visi spalvinimui skirti marškinėliai yra pasiūti iš aukštos kokybės, šimtaprocentinės pusiau šukuotinės medvilnės, todėl audinys bus švelnus, malonus odai, nedirgins bei nealergizuos net jautrios odos. Marškinėliai trumparankoviai. Audinio gramatūra – 190 g / m2.

Kas sudaro spalvinimo marškinėlių rinkinį?

Kiekviename komplekte rasite kokybiškus marškinėlius su užrašu ar paveikslėliu ir 6 skirtingų spalvų flomasterius, specialiai pritaikytus piešti ant audinio. Spalvinimo marškinėliai gali būti baltos arba pelenų pilkos spalvos.

Ką reikėtų žinoti?

Nors marškinėliai yra aukštos kokybės, o flomasteriai pritaikyti piešti būtent ant tokio audinio, tam tikras rekomendacijas reikėtų žinoti, siekiant maksimaliai gero rezultato. Pirmiausia, tai prieš pradėdami spalvinimo procesą į marškinėlių vidų įdėkite, pavyzdžiui, kepimo popieriaus ar kitos medžiagos, per kurią nepersisunks dažai. Jos efektyviai sulaikys dažus ir neleis jiems persigerti į kitą marškinėlių pusę.

Baigę spalvinti piešinį palikite išdžiūti maždaug valandai. Praėjus šiam laikui marškinėlius išverskite į kitą pusę, vėl į vidų įdėkite kepimo popierių ar kitą karščiui atsparią medžiagą ir išlyginkite rūbą – tai leis spalvoms užsifiksuoti.

Kai marškinėlius skalbsite, juos išverskite į kitą pusę, skalbkite naudodami švelnų skalbimo režimą, ne aukštesnę kaip 30 laipsnių temperatūrą ir švelnias skalbimo priemones. Siūlome džiovinimo funkcijos atsisakyti – marškinėliams leiskite išdžiūti natūraliai.

Tik marškinėliai?

Marškinėliai su užrašais ir paveikslėliais spalvinimui labai populiarūs, o originalias dovanas mėgstantys žmonės nuolat ieško ir kitų idėjų sau ar šaunioms dovanoms. Tad jei esate vienas iš jų ir jau įsitikinote, kad spalvinimo marškinėliai yra kūrybiškas ir originalus pasirinkimas, siūlome išbandyti… pagalvėles! Ne be kokias, o spalvinamas taip, kaip norisi Jums. Didelį tokių pagalvėlių asortimentą rasite manodovanos.lt el. parduotuvėje. Tiesa, pagalvėlių spalvinimo procesas vyksta analogiškai kaip ir marškinėlių, aktualios tos pačios rekomendacijos.

Spauda ant drabužių atveria neįtikėtinus kelius kūrybiškumui ir fantazijai išreikšti, individualioms idėjoms įgyvendinti. Tad jei žvalgotės išskirtinės, smagios, ilgalaikę vertę turinčios dovanos, rinkitės spalvinimo marškinėlius!

Baltos pagalvėlės spalvinimui

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *