Marškinėliai.lt rekomenduoja: populiariausi marškinėlių ir džemperių dizainai

balti marškinėliai su užrašu moterims

Spauda ant drabužių – tai būdas sukurti unikalią dovaną!

Šiame straipsnyje norime jums pristatyti marškinėliai.lt populiariausius dizainus bei supažindinti su dizaino kūrimo įrankiu, kuris leis lengvai ir greitai sukurti norimą dovaną. Su šiuo įrankiu visus mūsų siūlomus dizainus galima koreguoti: keisti užrašo dydį, šriftą, spalvą ar pakeisti šalia užrašo esantį paveiksliuką. Lai idėjos įkvepia dovanoti smagias ir praktiškas dovanas!

Ką dovanoti? Gidas po marškinėlių ir džemperių dizainus

Net ir nusprendus draugui dovanoti marškinėlius ar džemperį su spauda, gali būti sunku sugalvoti, ką tiksliai ant rūbo išspausdinti. Idėjos ant rūbų yra įgyvendinamos trimis būdais: spausdinant tekstą, paveiksliukus arba tekstą ir paveiksliukus naudojant kartu.

Įvairios citatos, juokingi užrašai ant marškinėlių dažniausiai pasirenkami sveikinant gimtadienio proga, taip pat švenčiant mergvakarį ar bernvakarį. Jei dovana yra skirta artimam draugui, kurį gerai pažįstate, tuomet jus riboja tik jūsų fantazija! Jei draugas turi gerą humoro jausmą, galite jį pralinksminti taiklia pastaba, šmaikščia citata ar lakonišku palinkėjimu.

Populiari dovana yra džemperių ir marškinėlių modeliai su originaliais piešiniais, pavyzdžiui, marškinėliai su Vyčiu. Apskritai rūbai su Lietuvos atributika gali būti pasirenkami kaip dovanos draugams iš užsienio ar norint patiems pasipuošti rūbais su lietuviška simbolika. Taip pat dažnai spausdinamos asmeninio pobūdžio nuotraukos ar ant rūbų įamžinamos šeimai svarbios akimirkos.

Originalūs marškinėliai ar džemperiai gali būti sukuriami ir derinant užrašus bei paveiksliukus. Yra populiaru užrašu papuošti rūbo priekį, o nugaroje spausdinti paveiksliuką. Taip pat galima rūbo priekyje spausdinti pirmą sakinio ar sveikinimo dalį, o nugaroje – antrą. Nepamirškite, kad nedidelio formato spauda ant drabužių yra galima ne tik priekyje ir nugaroje, bet ir ant rankovių.

Populiariausi dizainai pagal kategorijos

>Užrašai ant džemperių ir maikučių yra pasirenkami pagal progą (gimtadienį, vardadienį, Boso dieną ir pan.) arba pagal žmogų, kuriam dovanojama (pavyzdžiui, senelei, tėčiui ir pan.) Taigi ir mūsų parduotuvėje dizainus suskirstėme pagal kategorijas, kad jūs greičiau rastumėte dovaną, kurios ieškote! Žinoma, kai kurių kategorijų populiarumas yra sezoninis, pavyzdžiui, tėčio ir mamos dienos dizainai yra populiaresni pavasarį, o kalėdiniai dizainai yra populiariausi žiemos pradžioje. Visus metus išlieka populiarūs džemperiai ir maikutės su užrašu gimtadienio tematika, taip pat poroms skirti dizainai bei lietuviška atributika puošti rūbai.

Gimtadienio kategorijoje populiariausi užrašai su metais, pavyzdžiui, „Šiandien man ne 30, šiandien mano 29 gimtadienio pirmos metinės.“ ar „Cheers&beers to my 30 years.“ Tokie užrašai tinkami ne tik sveikinant 30-imties sulaukusį draugą, naudodamiesi mūsų dizaino kūrimo įrankiu galite redaguoti tekstą ir įrašyti jums reikiamus skaičius.

Poros dažnai pasirenka tarpusavyje derančius marškinėlius norėdamos paminėti draugystės sukaktį, švęsdamos Valentino dieną ar kitą tik jiems dviems svarbią progą. Populiarios yra maikės su tarpusavyje derančiais paveiksliukais, pavyzdžiui, „Liūtas“ ir „Liūtė“ ar užrašų ir paveiksliukų derinys, pavyzdžiui, „Jis priklauso man“ / „Ji priklauso man“.

juodi ir balti poru marškinėliai

Taip pat visus metus populiarūs yra lietuviška atributika puošti gaminiai. Gaminame tiek vaikiškų dydžių rūbus, puoštus lietuviška simbolika, tiek ir rūbus suaugusiems. Populiarus dizainas – „Vytis“, puoštas Lietuvos vėliavos spalvomis numargintu Vyčiu ir užrašu „Lietuva“. Dovanoms dažnai pasirenkami originalūs marškinėliai su lito banknotais ir S. Daukanto ar J. Basanavičiaus iliustracijomis. Daugiau populiariausių dizainų galite rasti marškinėliai.lt parduotuvėje.

Antrų tokių nerasi! Susikurk dizainą pats

Ilgą laiką spauda ant drabužių buvo tik būdas pagyvinti vienspalvius rūbus pagal iš anksto paruoštą dizainą. Tačiau su marškinėliai.lt dizaino kūrimo įrankiu, kiekvienas gali lengvai susikurti norimą dizainą bei pasirinkti mėgstamas spalvas ar paveiksliukus. Sakote, kad nieko neišmanote apie dizainą? Vaizdo įraše galite pamatyti, kaip paprasta naudotis šiuo įrankiu!

Dizaino kūrimo įrankis leidžia tiek ir redaguoti jau esamą dizainą, tiek ir sukurti visiškai naują – pasirinkti norimą paveiksliuką (ar įkelti savo nuotrauką), pridėti naują užrašą bei pasirinkti jo spalvą, dydį, šriftą. Naudojant šį įrankį, originalūs marškinėliai gali būti sukurti greitai ir lengvai. Beje, keisti galite ne tik egzistuojančius dizainus, bet ir rūbus ant kurių jie spausdinami. Tiesiog atsidarykite jums patikusį dizainą, spauskite „Keisk esamą“ ir pasirinkite norimą rūbo modelį. Tiesa, vieni dizainai gali geriau atrodyti ant džemperio, kiti – ant marškinėlių, todėl atsižvelkite į rūbo tipą, parinkdami vietą dizainui. Pavyzdžiui, jei kuriate dizainą ant džemperio nugaros, turėkite omenyje, kad gobtuvas gali uždengti dalį spaudos – todėl arba dizainą reikia spausdinti žemiau, arba dalis dizaino gali matytis ne visada. Šios problemos nebus pasirinkus marškinėlius ar kitą rūbą be gobtuvo.

Rinkitės iš populiariausių arba sukurkite savo dizainą

Marškinėliai.lt svetainėje esame sukaupę nemažą kolekciją dizainų, skirtų įvairioms progoms. Jei norite spausdinti laiko patikrintą užrašą ar paveiksliuką – peržiūrėkite populiariausius marškinėlių dizainus. Šiame puslapyje talpiname mūsų klientų dažniausiai pasirenkamus dizainus, todėl galėsite rinktis iš to, kas šiuo metu yra populiaru. O tiems, kurie jau turi savo idėją, kviečiame išbandyti dizaino kūrimo įrankį ir sukurti vienetinę dovaną draugui ar šeimos nariui!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Pagaminimas nuo 1 d.d.
Siuntimas visame pasaulyje
Pakuotė tinkanti dovanoti
Dažai tinkantys kūdykiams