Lietuviški marškinėliai: apranga kiekvienam lietuviui

Trumpomis rankovėmis maikutės su spauda vyrams ir moterims

Lietuvos valstybinės šventės

Kiekvienais metais apžiūrinėdami kalendorių ieškome, kur slepiasi raudonai apibrauktos dienos, kiek šiemet gausis ilgųjų savaitgalių ir kada geriausiai imti atostogas. Tačiau kartais nesusimąstome, kas po ta raudona spalva slepiasi – dažnai tai būna Lietuvai svarbios šventės. O per šventes žmonės puošiasi!
Kas užsivelka tautinį drabužį, kas karinę lietuvišką aprangą, kas kaklaraištį su trispalve. Bet lygiai taip pat papuošia ir paprasti rūbai su lietuviška atributika. Jie padeda įsijausti į šventišką nuotaiką ir paminėti svarbiausias datas kaip pridera. O su valstybinių dienų gausa metuose – juos išsitrauksi ne kartą! Tad, su kokiais marškinėliais lietuviškas šventes pasitiksi Tu?

Aš tikrai myliu Lietuvą!

Ar mylit ją jūs? Jeigu Tavo atsakymas yra tarp “žinoma” ir “labai”, tada marškinėlius Lietuvos šventėms išsirinkti labai paprasta. Marškinėliai su spauda ir Lietuvos simbolika: Lietuvos žemėlapiu, trispalve arba marškinėliai su vyčiu papuoš kiekvieną patriotą. Lietuviška atributika gražiai atrodo tiek ant šviesių, tiek ant tamsių spalvų tad gali surasti sau labiausiai patinkantį derinį pats. Aprenk savo šeimą, draugus ir pasitikite šventes kartu!

Čia mano miestas

Didžiuotis galima ne tik savo tėvyne, bet ir gimtuoju kraštu. Jeigu esi užkietėjęs (įterpti savo miesto pavadinimą)-ietis išreikšti šį pasididžiavimą gali marškinėliais su miestų herbais ir simboliais. Tai bus puiki puošmena tiek per valstybines, tiek per miestui svarbias šventes. Jeigu nerandi savo miesto – nusiminti neverta. Mūsų parduotuvėje rasi “Susikurk pats” įrankį, su kurio pagalba savojo miesto marškinėlius susikursi labai greitai ir neskausmingai. 

Kai prie lito buvo geriau…

 Lietuvos herojai ir didvyriai lėtai palieka mūsų atmintį ir lieka minimi tik istorijos vadovėliuose… arba ne! Ar prisimeni savo favoritus, kurie buvo vaizduojami ant lito? Jie sugrįžta naujam gyvenimui ant Tavo marškinėlių. Išsirink mėgstamiausius ir stebėk nostalgiškas praeivių šypsenas. Šios maikės taip pat gali tapti puikia dovana jaunesnei kartai, kuri nėra litų akyse mačiusi.

Tavo religija – krepšinis?

Jeigu Tau geriau negyventi negu visai netikėti Lietuvių pergale, tai marškinėliai tikriems krepšinio fanams būtinas drabužis Tavo spintoje. Šie marškinėliai tinka visur: sporto halėse, valstybinėse šventėse mieste, prie televizoriaus su draugais ir kieme žaidžiant krepšinį. Išsirink sau bei draugams tinkamiausius ir palaikyk mūsų komandą. Juk mes galingi iš naujo, ar ne? 

Marškinėliai su spauda tikriems patriotams

Tiems, kuriems trispalvė įrašyta širdyje, gali rinktis šiuos ne ką mažiau patriotiškus bei stilingus dizainus. Šmaikštūs tekstai ir kalbantys už save paveikslėliai puikiai tiks tiek keliaujant po Lietuvą, tiek po užsienį. Jie taip pat gali būti puiki dovana svetur išvykusiems draugams ar giminaičiams.  

Aš lietuvis visur ir visada

Apsiriboti vien marškinėliais nebūtina, nes gali rinktis įvairią Lietuvos atributiką – kepurėles ar džemperius. Džemperiai su užrašais ir Lietuvos simbolika yra universalūs, todėl su jais gali pasivaikščioti mieste, pasišildyti prie laužo vėlų vasaros vakarą ar tiesiog penktadieniais užsivilkti į darbą. O kepurė su snapeliu ne tik apsaugos nuo saulės smūgio, bet ir bus puikus lietuviškas aprangos akcentas. Tiek ant džemperių, tiek ant kepurėlių gali užsidėti bet kurį mėgstamą dizainą, tiesiog pasirink prekę ir spausk “Personalizuok” (instrukciją, kaip perkelti dizainą nuo vieno produkto ant kito gali rasti ČIA).

Susikurk savo lietuvišką atributiką

Galbūt savo lietuvišką atributiką įsivaizdavai kiek kitaip? Naudojant marskineliai.lt kūrimo įrankį, savo norimą dizainą susikurti paprasta. E. parduotuvėje “Susikurk pats” skiltyje, gali pasirinkti norimo stiliaus marškinėlius, džemperį ar kepurę. Išsirink norimą spalvą ir pradėk kūrybą. Drabužio dizainą gali pasirinkti iš mūsų didelės galerijos arba įkelti savo nuotrauką, paveiksliuką, ar maketą. Tavo personalizuoti Lietuvos marškinėliai gali būti originalūs ir išskirtiniai! 

Patriotiniai marškinėliai tinka visiems

Su tiek gausių pasirinkimų lietuviškoms šventėms pasiruošti paprasta. Pasipuošk pats ir aprenk draugus, šeimą ir artimuosius. Marškinėliai su lietuviška atributika gali būti puiki dovana įvairiomis progomis tiek užsienyje gyvenantiems draugams, tiek Lietuvoje visą laiką leidžiantiems kolegoms. O juos išsitraukti iš spintos smagu kiekvieną dieną. Marškinėliai Lietuva yra būtinas drabužis kiekvienam lietuviui!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *