Valentino diena: marškinėliai mano antrai pusei

Balti moteriski valentino dienos marskineliai su dizainu

Ką padovanoti antrai pusei Valentino dienos proga?

Šiemet 1527-ąjį kartą Valentinas beldžiasi į kiekvieno namus ir primena poroms, kad reikia prisiminti vienas kitą. Senų senovėje pradėta švęsti šventė šiandien išlieka labai populiari ir aktuali. Žmonės nesikeičia – jie vis dar taip pat myli. Nors pirmieji šios šventės minėjimai ir dovanos atrodė visiškai kitaip negu dabar, pagrindinė problema bėgant laikui nepasikeitė: ką dovanoti mano antrai pusei?  

Gėlės nuvysta, šokoladas suvalgomas, atvirutė stalčiuje renka dulkes, marškinėliai… Palauk! Marškinėliai ir toliau nešiojami ir vis primena apie vienas kitą! Tai tikrai šaunios dovanos poroms meilės šventės proga. Turime Tau keletą rekomendacijų, kaip rūbai poroms gali atrodyti, tad skrolinam žemyn ir skaitom!

Marškinėliai – puiki dovana žmonai ar merginai  

Visos moterys ir merginos skirtingos, ne tik išvaizda, bet ir charakteriu. Padovanodamas tinkamus marškinėlius ne tik Ją pradžiuginsi puikia dovana, bet ir parodysi, kad gaudaisi Jos širdyje. O marskineliai.lt parduotuvėje tikrai rasi tai, kas Jai tiks ir patiks. 

Niekada neprašausi nupirkdamas kažką mielo ir švelnaus. Šie marškinėliai yra skirti visoms linksmoms ir žaismingoms damoms. Galbūt ji išskirtinai myli muziką, savo augintinį ar šiltus apsikabinimus?  

Jeigu Tavo antroji pusė savo apranga mėgsta perteikti save, rinkis iš šių stilingų ir charakterį atskleidžiančių marškinėlių. Jie tiks drąsesnėms, savimi pasitikinčiomis ir apie kitų nuomonę per daug negalvojančioms asmenybėms. Ar tai skamba, kaip Tavoji meilė? Net nedvejok rinkdamasis vienus iš šitų! 

Mūsų darbas ir hobiai dažnai daug pasako apie mus. Toms, kurios juo džiaugiasi ir didžiuojasi puikiai tiks apie tai kalbantys marškinėliai. Jeigu šiuose pavyzdžiuose neradai Tavo situacijai tinkančių – nenusimink, marskineliai.lt e. parduotuvėje variantų kur kas daugiau. Be to, visada pagaminsime marškinėlius pagal Tavo pateiktą dizainą, kad ir koks darbas ar hobis tai būtų! 

Marškinėliai – praktiška dovana vyrui ar vaikinui   

Miegui, sportui, darbui, laisvalaikiui, savaitgaliui. Turbūt nėra progos, kuriai vyrai neturėtų marškinėlių. Maikutės yra tikrai praktiška dovana kiekvienam. O atsižvelgusi į tai, kaip Tavo vyras/vaikinas marškinėlius nešios, suprasi, kiek daug Jam ta dovana iš tikrųjų reiškia! 

Nei vienas vyras nepraleis progos pajuokauti ar pašmaikštauti – tokie jau Jie yra. Tad linksmi ir smagūs marškinėliai bus dėvimi kaip didžiausia puošmena. Griebk geriausiai tinkančius ir stebėk, kaip nušvinta Jo akys išpakuojant dovaną! 

Tiems, kurie mėgsta gražiai apsirengti ir planuoti drabužių derinius, tiks stilingi ir madingi marškinėliai. Pasirinkimas platus – turime įvairiausių spalvų ir paveiksliukų. Kas Jam tiks ir patiks geriausiai žinai Tu. Tik nepamiršk, daugiau marškinėlių gali rasti panaršiusi marskineliai.lt e. parduotuvėje! 

Vyrai mėgsta kalbėti apie dalykus, kuriais mėgsta užsiimti. Geriausia, kad jie mėgsta ir nešioti tai, kas jiems primena apie mėgstamą veiklą. Tai gali būti profesija arba užkietėjęs hobis, kuriam jie praleidžia baisiai daug laiko. Tad marškinėliai su mėgstamos veiklos iliustracija ar užrašu bus puikiai tinkanti dovana, kurios pasisekimas garantuotas! O pamačiusi Jį dėvint šiuos marškinėlius, Tau net nebereikės klausti, kur Jis susiruošė.  

Derantys porų dizainai Tau ir Tavo antrai pusei 

Nėra akivaizdesnio būdo pasakyti „Aš tavo, Tu mano“ nei derantys porų džemperiai ar marškinėliai. Manome, kad net ir Tarasovai šiam teiginiui neprieštarautų! Marškinėliai poroms atrodo gerai tiek kai esate šalia, tiek ir atskirai. O megztiniai poroms gali tapti puošniais drabužiais švenčiant šeimos šventes ar kartu leidžiant laisvalaikį. 

Porų marškinėliai 

Mielos maikės poroms ne tik išreiškia šiltus jausmus, bet ir puikiai atrodo. Jos gali tapti tradicine apranga žiūrint penktadienio filmą, miegant ar vėlyvai pusryčiaujant. Marškinėliai poroms praskaidrins kasdienybę bei įneš naujų spalvų į Jūsų pasaulį. Savo kolekcijoje turime variantų kiekvienai porai: stilingai, švelniai, šiek tiek paslaptingesnei arba kaip tik – atvirai ir drąsiai. Šią dovaną galite išsirinkti kartu arba gali savo antrąją pusę nustebinti dviguba dovana – Jam/Jai ir sau! 

Džemperiai poroms 

Patinka Valentino dienos marškinėlių dovanos idėja, bet pasižiūrėjus pro langą norisi kažko šiltesnio? Tada neprašausi su džemperiu! Kartu derantys ir žaviai atrodantys drabužiai gali tapti Jūsų kelionių ar svečiavimosi pas draugus aksesuaru. Jie tinka tiek vyrams, tiek moterims, o svarbiausia, kad tinka prie bet kokio stiliaus! 

Pora su dzemperiais valentino dienos proga

Džemperiai poroms gali būti įvairiausių modelių: universalūs, ekologiškos medvilnės, su gobtuvais ar užtrauktukais (arba be jų). Mūsų asortimente rasi įvairiausių spalvų ir dydžių. Porų megztiniai puikiai atrodys su jau ankščiau matytais porų dizainais. Jeigu turi mėgstamą paveiksliuką, perkelti jį ant džemperio gali labai greitai ir paprastai. Visą instrukciją, kaip tai padaryti, rasi čia: 

Susikurk marškinėlius ar džemperį pats!  

Valentino dienos dovana – asmeniška, juk ji turi būti skirta būtent Jai ar Jam – Tavo vieninteliam. Unikalią ir įsimenančią dovaną gali ne tik rasti marskineliai.lt e.parduotuvėje, bet ir sukurti pats! Niekas už tave geriau nepažįsta Tavo mylimo žmogaus, todėl atsiskleisk ir parodyk išskirtinį dėmesį, nulipdydamas marškinėlių ar džemperio dizainą pats. Tik nereikia jaudintis, kad nesi to daręs, viskas daug paprasčiau nei atrodo iš pirmo žvilgsnio. Peržiūrėjęs šį trumpą vaizdo įrašą žinosi, kaip sukurti nuostabią Valentino dienos dovaną Tavo mylimam žmogui! 

Įvairios Valentino dienos dovanų idėjos 

Tikėkimės, kad 1527-ajam Valentinui pasibeldus į Tavo duris, Tu jas atidarysi drąsiai, rankoje laikydamas šaunią dovaną ir nusišypsosi. Marškinėliai ir džemperiai ne tik praktiška, bet ir asmeniška, jauki dovana kiekvienam įvairiomis progomis. marskineliai.lt e. parduotuvėje tikrai netrūksta dovanų idėjų kiekvienai antrai pusei. O jei norisi prie dovanos prisiliesti pačiam – SUSIKURK PATS mygtukas jau laukia Tavo paspaudimo! 

Marškinėliai nėra tai, ką norėtum dovanoti savo mylimajam? Tuomet pasisemk įvairių Valentino dovanų idėjų e. parduotuvėje manodovanos.lt, kurioje galėsi visas dovanas personalizuoti, prirašydamas mylimojo vardą ar meilės prisipažinimą. Dekoratyvinės pagalvėlės, pliušiniai žaislai, puodeliai, drobės su spauda, medinės dovanos, dovanų rinkiniai ir dar daug kitų dovanų, kurios pradžiugins Tavo antrą pusę Valentino dienos proga! Atrask jas visas manodovanos.lt

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Pagaminimas nuo 1 d.d.
Siuntimas visame pasaulyje
Pakuotė tinkanti dovanoti
Dažai tinkantys kūdykiams