AUTORINĖS TEISĖS

Intelektualiosios nuosavybės teisės suvokimas yra ganėtinai painus ir sudėtingas. Kiekvienam vartotojui yra užtikrinama tik jų pačių sukurtų produktų ar tam tikrų sukurtų elementų teisių apsauga. Tai reiškia, kad joks vartotojas negali naudoti kitų kūrėjų fotografijų ar įvaizdžio, bendrų produktų, atvaizdų, tekstų, kopijuotų iš tinklapio be raštiško šių kūrinių autoriaus sutikimo.

Kuriantis produktą ir įkeldami nuotrauką, tekstą ar kitą atvaizdą Jūs pažymite ir patvirtinate, kad įkeltas turinys yra Jūsų autorinis darbas.

Autorinės teisės. Autorinės teisės apsaugo tik Jūsų pačių sukurtus produktus ar tam tikrus Jūsų sukurtų produktų elementus.

Prekių ženklai. Raidės, žodžiai, įvairūs dizaino elementai, ženklai ar jų kombinacijos prekių ženklais tampa tik tuomet, kai yra panaudojami reklaminiais tikslais, t.y. prekių ar paslaugų vartojimo skatinimui. Prekių ženklai atlieka diferencinę funkciją, t. y. vieno prekių ar paslaugų teikėjo produktus skiria nuo kitų prekių ar paslaugų teikėjų produktų. Taigi kuriant produktus reikia būti atsargiems ir vengti ženklų ar jų elementų panaudojimo, kuris gali sukelti įtarimų dėl autorinių teisių pažeidimo.

Marskineliai.lt pasilieka teisę vienašališkai nepriimti Jūsų užsakymo ir grąžinti išankstinį apmokėjimą, jeigu ant Jūsų sukurtų produktų yra publikuojami pornografijos elementai, nelegali, draudžiama veikla, žeminančio pobūdžio turinys nacionaliniu, religiniu, seksualinės orientacijos, rasės, žmogaus fizinės ar psichinės būsenos atžvilgiu.