SPAUDOS TECHNOLOGIJOS

TIESIOGINĖ SPAUDA:

Spausdiname ant tamsių ir baltų marškinėlių, bei kitos spalvos marškinėlių nauja, pažangia technologija.
Šiuo būdu spauda dedama ant gaminių turiunčių savyje bent 95 proc. medvilnės.
Spausdintuvas tiesiogiai spausdina dengiant dažą ant marškinėlių tokiu pačiu principu, kaip tai daro ant popieriaus. Dažai pilnai įsigeria į audinį ir tampa neatsiejama drabužio dalimi, todėl pojūtis nešiojant gaminį su šio tipo spauda itin malonus. Spauda labai kokybiška ir ilgaamžė.
Su tiesioginės spaudos ant tekstilės technologija, galime įgyvendinti bet kokį Jūsų užmanymą. Kartais pasirinktą dizainą galima įgyvendinti būtent tik šia technologija, pvz. kai dizainas neturi fono, jame yra daug spalvų ir perėjimų, šešėlių, daug nekonkrečių linijų su smulkiomis detalėmis ir pan.
Daugiau informacijos apie spaudos priežiūrą rasite ČIA.

SPAUDA ANT BALTŲ IR LABAI ŠVIESIŲ MARŠKINĖLIŲ:

Ant baltų arba labai šviesių tekstilės gaminių spauda pasidengia labai tolygiai bei nesudaro jokio sluoksnio. Padengta spauda labai lengva, pilnai įsigėrusi į audinį. Audiniai nėra papildomai impregnuojami ant jų nespausdinama balta spalva.

SPAUDA ANT TAMSIŲ MARŠKINĖLIŲ:

Ant tamsių tekstilės gaminių spauda yra kietesnė, nes technologiškai ji turi daugiau sluoksnių. Kad dažai pasidengtų ant spalvotų audinių jie yra impregnuojami, padengiami baltų dažų sluoksniu bei spalvos sluoksniu.

TIESIOGINIS TRANSFERAS:

Tiesioginis transferas (No Cut) – ypač moderni technologija skirta spaudai tekstilės ji ypač preciziškai atspausdina smulkias piešinio, užrašo ar logotipo detales, išlaiko ir perkelia iš failo originalias spalvas, bei yra atspari aplinkos poveikiui ir skalbimams.
Tiesioginis transferas gali būti perkeliamas ant medvilninių, poliesterinių bei kitos sudėties audinių.
Šis pažangus spaudos būdas naudojamas tiek baltai, tiek spalvotai tekstilei. Galutiniame rezultate spausdinant ant baltų, juodų ar kitos spalvos audinių, spaudos ryškumas išgaunamas toks pats.

TERMO SPAUDA:

Termo spauda – tai vienas iš populiariausių ir seniausių spaudos būdų ant marškinėlių ir kitos tekstilės. Šiuo spaudos būdu spaudžiami logotipai ir įvairūs užrašai ant marškinėlių, numeriai ant sportinių marškinėlių bei aprangų. Termo spauda ant tekstilės – tai labai kokybiškas ir ilgaamžis spaudos uždėjimo būdas.
Termo spauda gali būti perkeliama ant medvilninių, poliesterinių bei kitos sudėties audinių.
Termo plėvelės spauda puikiai tinka, kai norima perkelti nesudėtingų formų logotipą, įvairius žodžius, sakinius arba vektorinės grafikos elementus.
Speciali, tekstilei skirta plėvelė, ploterio (pjaustyklės) pagalba išpjaustoma. Išlupama nereikalinga plėvelės dalis ir karštu presu, norimoje vietoje, prispaudžiama ant tekstilės gaminio.