Pažangiausia spauda ant marškinėlių: kokią technologiją pasirinkti?

juodi marskineliai, marskineliai poroms, marskineliai vyrams ir moterims

Ieškote unikalios dovanos? O gal norite vilkėti savo dizainu puoštais marškinėliais? Marškinėliai su užrašais, piešiniais ar nuotraukomis – marskineliai.lt komanda yra pasirengusi pagaminti vienetinius, personalizuotus marškinėlius ir įgyvendinti jūsų idėją, kaip turėtų atrodyti Marškinėliai iš didžiosios raidės!

Skirtingi spaudos tipai ir skirtingo storio medžiagos

Skirtingų tipų medžiagos ir skirtingo sudėtingumo piešiniai ar užrašai reikalauja ir skirtingų spaudos technologijų, todėl mes puošiame marškinėlius tiek ir tiesioginės spaudos, tiek ir termo, tiesioginio transfero, bergamo technologijomis. Tiesioginei spaudai reikalingi dažai yra gaminami vandens pagrindu, tai ekologiškas pasirinkimas tiems, kuriems rūpi mūsų gamta (dažai sertifikuoti Oeko-Tex sertifikatu). Nežinote, kokia technologija geriausiai tiktų jūsų kuriamam dizainui ir pasirinktiems marškinėliams? Šiame straipsnyje paaiškinsime esminius niuansus, o kilus daugiau klausimų – visada galite susisiekti su mūsų specialistais.

Beje, rinkdamiesi audinį (marškinėlius, džemperius ar kt.) spaudai, atkreipkite dėmesį į gramatūrą. Gramatūra – tai audinio kiekis gramais kubiniame metre. Pavyzdžiui, 150 g/m² marškinėliai yra laikomi gana plonais, tokio storumo marškinėliai yra skirti reklamai ir nebus itin ilgaamžiai. O 190 g/m² yra tvirtesni, tankiau suausti, jie ilgiau nepraras savo formos net ir dėvint juos kasdien.

balti marskineliai, termo spauda, marskineliu gamyba

Spauda ant klasikinių marškinėlių 

Spauda ant drabužių yra itin populiari reklamos priemonė, taip pat dažnai yra pasirenkama kaip originali ir unikali dovana. Marškinėliai, arba tiesiog maikės vyrams, moterims ir vaikams, yra turbūt dažniausiai spaudai pasirenkamas rūbas. Tačiau atsižvelgus į vyriškų ir moteriškų marškinėlių gausą, yra taikomos ir skirtingos dažymo technologijos. Spausdinimas ant marškinėlių turi būti pritaikomas pagal tai, kokio tipo marškinėlius pasirinkote, kad jūsų dizainas ilgai nebluktų ir atrodytų puikiai.

Kurdami savo dizainą, galite rinktis jį išspausdinti ant įvairių maikučių, parduodamų mūsų parduotuvėje, čia jūsų laukia spalvų ir modelių įvairovė: klasikiniai, vyriški ir moteriški, vaikiški, dabar madingi „oversized“ marškinėliai. Rinkdamiesi rūbą atkreipkite dėmesį į jo sudėtį ir gramatūrą. Pavyzdžiui, elastano turintys moteriški ir vyriški marškinėliai gerai priglunda prie kūno, yra malonūs dėvėti. Mažesnė gramatūra reiškia, kad marškinėliai bus plonesni, labiau persišvies, didesnė gramatūra nurodo, kad gaminys yra kokybiškesnis, medžiaga tvirtesnė, geriau dėvisi.

Tiesioginė spauda su dažais, pagamintais vandens pagrindu, yra viena moderniausių spaudos technologijų ir, tiesą sakant, viena populiariausių mūsų parduotuvėje. Tokiu būdu dekoruoti marškinėliai išlieka lygūs, dažai tiesiog įsigeria į audinį ir nesukuria papildomo sluoksnio. Tai ypač jaučiama spausdinant ant baltų maikučių. Tiesioginės spaudos technologija dažant spalvotus universalius marškinėlius, ant jų galima pastebėti impregnanto purškimo žymes. Tačiau jos dingsta po pirmo skalbimo ir įtakos dizainui neturi.

Marškinėlių gamyba – tai ne tik dizaino išmanymas, bet ir skirtingų spausdinimo technologijų pažinimas. Turėdami daug patirties šioje srityje, spausdindami jūsų pasirinktą dizainą visada parenkame geriausiai pasirinktam audiniui ir piešiniui tinkantį spaudos būdą.

juodi marskineliai moterims, juodi marskineliai vyrams

Spauda ant sportinių marškinėlių

Sportinės maikutės su užrašu itin populiarios buriant savo sporto komandą, vaikų šventėse ar stovyklose. Ant sportinių marškinėlių galima spausdinti visais būdais (termo, transfero, bergamo), išskyrus tiesioginę spaudą. Tiesioginės spaudos būdu galima dažyti tik baltos spalvos maikutes, nes dažymo metu spalvotų marškinėlių spalva „įveikia“ tiesioginės spaudos vandens pagrindo dažus ir užrašas ar piešinys nebūna kokybiškas.

Mūsų parduovėje galite rinktis iš įvairių modelių moteriškų ir vyriškų marškinėlių – be rankovių, trumpomis ar ilgomis rankovėmis. Modeliai skiriasi ir savo audiniais bei jų savybėmis: galite rinktis korėtus, suteikiančius medvilnės pojūtį, iš poliesterio pagamintus marškinėlius, kurie greitai išgarina drėgmę sportuojant.

sportiniai marskineliai, sportiniai marskineliai moterims, sportiniai marskineliai vyrams

Spauda ant polo marškinėlių

Spauda ant tekstilės neapsiriboja tik klasikiniais marškinėliais. Itin populiarūs ir dailiai atrodantys – polo marškinėliai vaikams ir suaugusiems. Užrašai ant marškinėlių, kaip ir paveiksliukai, gali būti spausdinami visomis mūsų naudojamomis technologijomis.

Siūlome platų polo marškinėlių asortimentą: marškinėliai gali būti korėti arba ne, sintetiniai arba medvilniniai, marškinėlių rankogaliai gali būti su gumytėmis arba be jų. Dauguma modelių yra klasikinio dizaino – trumpomis rankovėmis, tačiau turime ir modelių ilgomis rankovėmis.

Renkantis polo marškinėlius spaudai, reikėtų atkreipti dėmesį į tai, kad geresni spausdinimo rezultatai yra ant medvilninio audinio. Kuo daugiau audinio sudėtyje bus sintetinių medžiagų, tuo daugiau tikimybės, kad norimas dizainas neatsispausdins tolygiai, presas nudegins audinį ar atsiras papildomas blizgesys. Apskritai polo marškinėlių kokybę galima įvertinti pagal sagučių kiekį – kuo daugiau, tuo kokybiškesni marškinėliai.

Spausdinant ant polo marškinėlių, reikėtų turėti omenyje, kad sudėtinga bus atspausdinti dizainus nugaroje. Dėl priekyje esančių sagučių, jos gali palikti žymes nugaroje spaudžiant karštu presu. Todėl būtų geriausia rinktis dizainą, spausdinamą marškinėlių priekyje, ant rankovių arba apatinėje nugaros dalyje (žemiau sagučių).

balti polo marskineliai, polo marskineliai moterims

Marškinėlių su užrašais ir paveiksliukais priežiūra

Kad užrašas ar paveiksliukas kuo ilgiau išliktų gražus ir džiugintų jus kasdien, pasirūpinkite ne tik tinkama audinio, bet ir spaudinio priežiūra. Štai keli pagrindiniai patarimai, kuriuos žinodami galėsite būti tikri, kad spauda neišbluks dėl netinkamos priežiūros!

Mūsų naudojamos spaudos technologijos leidžia sukurti kokybišką gaminį, kuris, tinkamai prižiūrimas, gali tarnauti kelis metus. Svarbu nepamiršti, jog gaminio (ar tai būtų klasikiniai marškinėliai, sportiniai ar polo marškinėliai) nereikėtų skalbti aukštesnėje nei 30 laipsnių temperatūroje, skalbti reikėtų išvertus išvirkščiai.
Taip pat rekomenduojama pasirinkti švelnias skalbimo priemones, kad užrašas ar paveiksliukas ilgiau nenubluktų ar nenutrupėtų smulkios detalės. Mūsų dekoruotų marškinėlių nereikėtų lyginti spaudos plote (net ir vėsiu lygintuvu ar per kito audinio sluoksnį), džiovinti džiovyklėje.
Jeigu pasirodytų, kad marškinėliai nėra tai ko ieškote šiandien, mielai kviečiame apsilankyti kitoje mūsų el. parduotuvėje: www.manodovanos.lt ir išsirinkti norimą dovaną jau dabar.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *